O nas

Pewnego razu mała dziewczynka poprosiła swojego ojca chrzestnego, aby zrobił jej prezent, który będzie z nią zawsze i wszędzie, o którym będzie pamiętać, gdziekolwiek będzie… taki jak „Gwiazdy na niebie”.

Dla ojca chrzestnego było to poważne zadanie.

„Jaki jest ten gwiezdny prezent? Co może być zawsze obok i przynosić radość?

Lalka? Sukienka? - myślał ojciec chrzestny. Ale moja mała dziewczynka dorośnie ...

Więc jaki jest ... prezent dla mojej kruszynki?

Ależ oczywiście! Drogocenny! - zawołał radośnie ojciec chrzestny! ”

Po czasie zaczął przekształcać ten wspaniały pomysł w rzeczywistość.

Tak dziewczynka stała się inspiracją dla MARKI drogocennych prezentów dla dzieci i rodziców, których twórcą był jej ojciec chrzestny.

Ona otrzymała swój wymarzony prezent. Jest zawsze obok niej, ponieważ przepełnia go miłość bliskiej jej osoby.

UMa & UMi to marka zrodzona pod Gwiezdnym Niebem. Cenne prezenty na ważne wydarzenia w życiu dzieci i rodziców, które zawsze będą przypominać cenne chwile radości i szczęścia.

Z miłością...

Tobie, moja Gwizdeczko

Inspiracją marki były i będą dzieci. Zespół wiodących światowych projektantów i rzemieślników biżuterii wciela w produktach fantazje, marzenia i pragnienia dzieci i rodziców na różnych etapach ich życia. Doświadczenie europejskiego zespołu gromadzone było przez specjalistów na wszystkich etapach tworzenia i produkcji kolekcji UMa & UMi.

Gwiezdne Niedźwiedzie stały się artystycznym wizerunkiem i emblematem marki UMa & UMi: matka UMa i jej dziecko - UMi (Ursa Major i Ursa Minor to międzynarodowy skrót od gwiazdozbiorów Wielkiej i Małej  Niedźwiedzicy). Tak jak kochająca matka zawsze troszczy się o swoje dziecko, tak uważamy za naszą misję tworzenie cennych prezentów dla dzieci i rodziców, które pozwolą zachować ważne chwile w życiu oraz chronić wartości i tradycje rodzinne każdego domu.

Uma & UMi to ucieleśnienie miłości i czułości, które nosimy przez całe życie jako najcenniejszą wartość, jaką otrzymaliśmy od rodziców i bliskich nam osób.

Zobacz wszystko