Czasopismo

Wyroby jubilerskie dla dzieci - oryginalne prezenty na niezapomniane chwile
3 min.
0

Żadnej kobiecie i żadnemu mężczyznie nie wystarczą same ubraniami. Obraz jest zawsze uzupełniany akcesoriami lub biżuterią. A dzieci zawsze podążają za przykładem dorosłych, więc uwielbiają stroić się tak samo jak my. Dziewczynki starają się nosić ładne koraliki na szyi i małą tiarę na głowie, aby wyglądać jak mała księżniczka, a chłopcy chcą wyglądać jak ich ojcowie, więc noszą muszkę lub duży pierścień.

Szczegóły
Przyjemne szczegóły tworzą prawdziwe szczęście
3 min.
0

Idealnym sposobem na okazanie dziecku prawdziwej miłości jest wręczenie mu z góry przygotowanego cennego prezentu. Pozwoli to wraz z oszczędnością czasu podejść do wyboru prezentu w sposób wyważony i odpowiedzialny.

Pojawienie się dziecka w życiu rodziców niesie ze sobą ogromne zmiany, każdy dzień wypełniony jest jaskrawymi kolorami, wnosi coś nowego. Jeśli wcześniej trzeba było myśleć tylko o sobie, teraz jest mała osoba, która jeszcze się nie wykształciła charakteru, która nie jest w stanie zadbać o siebie bez pomocy rodziców.

Szczegóły
Pochodzenie marki UMa&UMi
3 min.
0

Firma produkująca biżuterię tworzy niepowtarzalne przedmioty na specjalne okazje. Wszystkim niezapomnianym wydarzeniom towarzyszą oryginalne prezenty, które zapewniają niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie.

Kolekcje marki UMa & UMi to produkty dla całej rodziny. To najlepszy prezent na dowolną uroczystość rodzinną. Na stronie internetowej przedstawione ciekawe i nietypowe modele srebrnych bransoletek na nylonowym sznurku, eleganckie srebrne zawieszki, delikatne kolczyki sztyfty, które wyjątkowo pasują do wszystkich dziewczynek, dziewcząt i kobiet.

Szczegóły
Gwiezdne niedźwiadki
3 min.
0

Na nocnym niebie, gdzie gwiazdy wiszą w kolorowych girlandach, i świeci jasny księżyc, żyją młode niedźwiadki.

W ciągu dnia, zwinięte w kłębek, mocno śpią w swoich miękkich łóżeczkach. Jakże podobni są do swoich ziemskich krewnych! Ale w nocy, kiedy jasny księżyc zaczynał wyłaniać się na nocne niebo, otwierały oczy, myły się dobrze i się szykowały.

Szczegóły
Zobacz wszystko