Bransoletki dla dzieci z metali szlachetnych

post_border
Time for reading 3 min.
0

Pierścionki i bransoletki to najbardziej pożądane prezenty dla małych modniś. W przeciwieństwie do kolczyków sama właścicielka może podziwiać takie produkty, w wyniku czego wzrasta jej samoocena. Dziś projektanci tworzą naprawdę oryginalne bransoletki dla dzieci, w których dziewczynki czują się jak prawdziwe księżniczki.

Kiedy najlepiej podarować bransoletkę?

Prawdopodobnie absolutnie każda dziewczynka na świecie w wieku 2-3 lat próbuje naśladować swoją matkę lub siostrę, ozdabiając się różnymi bibelotami. Zamiast bransoletki z reguły używana jest kolorowa wstążka lub zwykła opaska do włosów. I jak się cieszy urocze dziecko, gdy na święto otrzymuje prawdziwą ozdobę z połyskującymi kamieniami. A jeśli myślisz, że dla dziecka możesz kupić bransoletkę wykonaną wyłącznie z plastikowych koralików, to głęboko się mylisz.

Zaskakujące, ale nowoczesne sklepy jubilerskie oferują dziś prawdziwą biżuterię z metali szlachetnych dla dzieci w każdym wieku. Tak, tak, dobrze słyszałeś - właśnie ze szlachetnych, czyli ze złota i srebra. Warto zauważyć, że bransoletki noszą nie tylko dziewczyny, ale także chłopcy.

Jednak nadal zaleca się dawanie drogiej biżuterii na rękę starszym dziewczynkom - od około 8 do 10 lat. A chłopcy zaczynają interesować się modą od około 12 roku życia. Wraz z nieubłaganym zbliżającym się okresem dojrzewania dzieci coraz częściej wyrażają chęć posiadania w swoim arsenale biżuterii oryginalnej bransoletki ze srebra lub złota.

Niech będzie to bardzo cienki produkt, ale świadomość, że wykonali go prawdziwi jubilerzy, znawcy w swojej dziedzinie, znacznie podnosi samoocenę właściciela takiego skarbu.

Jednak we współczesnym świecie dzieci otrzymują biżuterię już od urodzenia, by tak rzec, na przyszłość. Cóż, jaki ojciec chrzestny lub matka chrzestna zrezygnowaliby z pokusy kupienia złotej bransoletki dla swojej chrześniaczki? Mała dziewczynka dorośnie, a jej wspomnienie z tego ważnego dnia pozostanie w postaci oryginalnego wyrobu jubilerskiego. Doceni taką torskę i chętnie założy pamiętny prezent.

Dla dziewczynki i chłopca - jakie są różnice?

Srebrne bransoletki dla dzieci to biżuteria uniwersalna, dlatego mogą ją nosić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Ale nawet jeśli łańcuszek jest zrobiony w stylu unisex, sam projekt produktu należy dobrać pod kątem określonej płci dziecka.

Niuanse szczegółowe:

  • Dziewczęce bransoletki z reguły są cienkie, z delikatnym, zgrabnym łańcuszkiem, ozdobione ciekawymi wisiorkami, koralikami, kamieniami półszlachetnymi i szlachetnymi oraz wielokolorową emalią.
  • Z kolei biżuteria chłopięca jest dekorowana rzadziej, ale jeśli wystrój jest nadal obecny, to jest go mało i jest utrzymywany w surowym stylu. Splot bransoletki jest wystarczająco mocny - na przykład „lisi ogon ” lub „bismarck”, a sam produkt jest znacznie szerszy.

Właściwy wybór bransoletki dla dziecka

Oczywiście srebrne lub złote bransoletki dla dzieci są trwalsze niż zwykła biżuteria kostiumowa. Jednak przed dokonaniem wyboru należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • Podczas noszenia produkt nie powinien powodować dyskomfortu - spadać, obcierać, drapać skórę ani nieustannie odpinać się. Powinien wygodnie leżeć na nadgarstku i swobodnie się wokół niego poruszać. Lepiej kupić bransoletkę dziecięcą wyposażoną w łańcuszek przedłużający, dzięki któremu można dopasować odpowiednią długość. Jest to ważne, jeśli planujesz podarować produkt z myslą o przyszłości.
  • Splot biżuterii musi być mocny, aby bransoletka nie pękła przypadkowo.
  • Jeśli dziecko planuje nie zdejmować bransoletki przez długi czas, lepiej zwrócić uwagę na taki materiał jak rodowane srebro. Nie utlenia się i nie matowieje.
  • Koniecznie naucz swoje dziecko, jak prawidłowo czyścić biżuterię, jeśli to konieczne, pomóż mu w tym.

Jeśli zdecydujesz się wydać pieniądze i podarować dziecku wyrób jubilerski, wybierz złotą biżuterię. Jest trwała i doskonale podnosi samoocenę dziacka.

Komentarze
Napisz komentarz
29 + ? = 38
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Zobacz wszystko